Příběh planety Země

Rádi bychom umožnili našim žákům 2. stupně shlédnutí výstavy v Ostravě, Příběh planety Země (zapůjčena z Národního muzea v Praze), která poutavým způsobem propojuje informace z několika předmětů (přírodopis, fyzika, zeměpis, dějepis, …).

PŘÍBĚH PLANETY ZEMĚ

Jedinečná výstava seznamuje poutavou formou s nejdůležitějšími geologickými procesy formujícími naši planetu a jednotlivými vývojovými etapami života na ní, od jejího vzniku až po současnost a blízkou budoucnost. Výstava provádí také současností s doklady tvořivé i ničící role člověka jako nového činitele ovlivňujícího planetu Zemi. více informací zde: http://www.svet-techniky-ostrava.cz/cz/akce-detail.php?id=5

Vstupné na výstavu: 0,-Kč (pro školy zdarma)

Kde: Ostrava, výstaviště Černá louka

Doprava autobusem: cca 100 – 120,- Kč (podle počtu přihlášených)

Termín: bude upřesněn (během října a listopadu)

 

Do 14. října 2010 zjišťujeme formou informačního letáku s návratkou zájem žáků o tuto výstavu. Po tomto termínu budou objednány termíny výstavy, doprava a upřesněny veškeré informace.

 

            

Nejnovější příspěvky
Archivy