Předveď se nám …

V úterý 26. 10. se páté třídy zúčastnily soutěže „Předveď se nám . . .“ Někteří žáci povzbuzovali a fandili svým  favoritům, ti odvážnější  se zúčastnili přímého soutěžního klání. Celkem 16 děti nám předvedlo „své umění“ …. a bylo na co koukat. Během 2 vyučovacích hodin jsme zhlédli kouzlení s kartami, zavazování nejrůznějších uzlů, líbeznou hru na příčnou flétnu, ale také tanec  s prasátkem Chrochtou, tanec robotů, skupinový, párový i sólo tanec.

    

Celou soutěží nás provázeli skvělí moderátoři Katka s Pepíkem z  5. A. Porota, v níž zasedla  p. uč. Havlíčková, p. uč. Grigorová a  sl. Orlíková, ohodnotila všechny soutěžící kromě „slovního pohlazení“ i udělením bodů ve škále 1 – 10. Všem soutěžícím se vystoupení povedlo, statečně se dokázali vypořádat s trémou a my, diváci, jsme se skvěle pobavili a mnohdy i v lecčems přiučili.

    

Výsledky:

1. místo – Rosťík Liška ( 5. C.)  – mix tanec

2. místo – Pepík Chytil (5. A.) – tanec s prasátkem Chrochtou

3. místo – Natálka Ovčáčková (5. C.) – hra na příčnou flétnu     

  

V divácké kategorii  zvítězil v těsném souboji Pepík Chytil a Chrochta.

       

     Po vyhlášení vítězů, předání drobných cen, diplomů a účastnických listů si všichni fanoušci i soutěžící společně zatancovali a tím jsme zakončili příjemně strávené dopolední  „vyučování.“

   

 

foto a text: M. Galušková

Archivy