Vánoční laťka

Kdyby jste se v úterý procházeli školou, určitě by vaší pozornosti neunikli žáčci, kteří na své hrudi nosili hrdě zavěšené veliké  medaile. To se v pondělí 13. prosince se naši sportovci  po roce opět zúčastnili tradičních atletických závodů „Vánoční laťka“, které pořádá 2. ZŠ Krnov na Smetanově okruhu 4. Děti soutěžily v běhu, skoku dalekém a sbíraly body do celkového hodnocení. A musíme konstatovat, že při závěrečném vyhodnocení, kdy nejlepší atletky a atleti byli odměněni nádhernými medailemi a věcnými cenami, byli žáci naší školy opravdu vidět.

Zlaté medaile si vybojovali:

David Zelenka z 1.B a Klárka Čepová ze 3.B.

 

 

Stříbrné medaile získali:

 Alexandr Tichavský z 5.C a Eliška Valentová z 2.C.

 

 

Bronzovými „vavříny“ pak byli ověnčeni:

Jakub Piska ze 4.A. 

 

Všem dětem gratulujeme za representaci školy, děkujeme za účast.

 

Foto a text: J. Franková, H. Štechová 

Nejnovější příspěvky
Archivy