Kouzelné vánoční spaní

V pátek 17.12. se družinové děti sešly ve škole, aby zde zažily něco jiného,  než na co jsou  zde zvyklé. Přichystali  jsme pro ně večer plný kouzelného vánočního vyrábění, čtení a poslouchání. 

   

Všechny paní vychovatelky si pro své oddělení nachystaly program na celý večer. Děti vyráběly vánoční přání a  svícny, dárkové taštičky a krabičky, zdobily jablíčka, pouštěly ořechové lodičky, krájely jablíčka, poslouchaly koledy  a dělaly ještě mnoho  jiných  věcí.

   

O naše plná bříška se postaraly  šikovné maminky, kterým touto cestou moc děkujeme. Vyzkoušely jsme si některé vánoční zvyky. Všechny kluky a holky zaujalo vyprávění kouzelných příběhů. Taky jsme si četli o jiných vzdálených zemích, o jejich vánočních zvycích a o tom, kdo tam dětem nosí dárky. 

     

Po tak náročném večeru si děti ustlaly své pelíšky, vyčistily zoubky, vklouzly do pyžámka a poslechly si pohádku na dobrou noc. Pak některé hned usnuly a některé ještě nějakou tu chvilku štěbetaly. 

   

Doufáme, že se to všem líbilo a těšíme se na příští rok. 

Přejeme  všem krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2011.   

text a foto: paní vychovatelky ŠD

Předchozí

Následující

Nejnovější příspěvky
Archivy