Vánoční besídka 2.C a 7.M

V rámci akce “Společně to zvládneme“ jsme uspořádali v úterý 21. 12. 2010 společnou besídku pro žáčky tříd 2.C a 7.M. Společně jsme strávili celé dopoledne a ani chvilku jsme se nenudili. Žáci sedmičky si připravili dvě pohádky, kde ukázali svůj herecký talent spojený s humorem a zajímavým podáním známých příběhů.

     

     

Všichni jsme si vyrobili veselé sněhuláky a sněhové vločky, kterými jsme si vyzdobili třídu. Také nás navštívil Ježíšek s dárečky a na nikoho nezapomněl.

     

     

Na závěr našeho setkání jsme uspořádali koulovačku a postavili několik sněhuláčků. Bylo to příjemné dopoledne, kdy jsme si upevnili kamarádství mezi třídami a bylo nám spolu dobře. Už teď se těšíme na další společné akce.

Text: Iva Hoferková
Foto: Filip Andziol

Nejnovější příspěvky
Archivy