„5P“ aneb Pět Postupujících Páťáků Pětky na Pythagoriádě

Venku mrzlo až praštělo a pětice nejlepších řešitelů školního kola Pythagoriády 5. tříd se vydalo sklidit další úspěchy při řešení zajímavých matematických úloh v kole okresním, které se konalo v SVČ Méďa.

Svého úkolu se zhostili opravdu na výbornou, když dokázali obstát mezi konkurencí třiceti svých vrstevníků a všech pět se umístilo v první polovině výsledkové listiny a stali se tak úspěšnými řešiteli.

 

2.- 4. místo obsadila Tereza Zubrvalčíková (5.B), která získala 11 b,

na 5.-7. místě se umístila Markéta Čepová (5.B) a Martin Bednář (5.A), získali 10 b.,

Iva Holubová (5.A) a Johana Handlířová (5.B) obsadili 8.-14. místo se ziskem 9 b.

 

   

 

Všem soutěžícím blahopřejeme a přejeme spoustu dalších matematických úspěchů.

 

 

text a foto Petra Havlíčková

Archivy