Den bezpečnějšího internetu 2011

          

Safer Internet Day je každoročně organizován mezinárodní sítí INSAFE počátkem února. Jeho cílem je propagovat po celém světě bezpečnější a zodpovědnější užívání online technologií a mobilních telefonů, a to zejména dětmi a mládeží. Více informací najdete na webu http://www.saferinternet.cz/

Tématem roku 2011 je náš virtuální život vyjádřený heslem "Víc než hra, je to tvůj život!"

Na naší škole probíhá od 2.2.2011 do 9.2.2011 v hodinách informatiky grafická soutěž. Žáci mají vyjádřit, co si představují pod pojmem bezpečnější internet, případně jak vnímají heslo letošního roku "Víc než hra, je to tvůj život!"

Některé práce jsou k vidění na této stránce.

 

                

        

        

        

        

        

        

              

Nejnovější příspěvky
Archivy