„Zachraň to“

Na tom se shodli nejen členové školního parlamentu, ale také většina žáků naší školy. Členové školního parlamentu Marek S. a Dan P. natočili krátký videodokument s názvem „Zachraň to“ o prostranství před školou, kde auta zajíždějí na trávu a z dříve zelené plochy se postupně stává „tankodrom“. Bezpečnost dětí navíc ohrožují auta, která kolem obou vchodů do školy projíždějí.

 

   

Mediální sekce parlamentu pod vedením paní učitelky Lukszové uspořádala anketu, ve které se děti ptaly svých spolužáků na to, zda by situaci před školou chtěli změnit. Kdo souhlasil, odevzdal lístek s přeškrtnutým autíčkem. Ankety se zúčastnilo a zlepšení situace si přeje 487 dětí 1.-9. tříd. Dokument, výsledky ankety a otázku, jak by nám vedení města mohlo pomoci se zlepšením situace před školou jsme zaslali na Městský úřad v Krnově.

 

Text: koordinátor parlamentu Hana Wiedemanová, foto: D. Rovnaník

Nejnovější příspěvky
Archivy