Návštěva 2. tříd na policejní stanici

Dne 21. 6. navštívili žáci 2. tříd policejní stanici. Příslušníci policie děti provedli budovou policie. Seznámili je s nádhernou Aretou, německým ovčákem, který ja vycvičen k vyhledávání drog. Děti si vyzkoušely, jaké to je, být zavřený v cele předběžného zadržení….. stačilo jenom na chviličku :-).

Nejatraktivnější pro ně byla střelba laserovou zbraní na terč. Nejvyšší počet bodů, tj.ze tří ran 30 měl Filip Zábrodský a paní učitelka Hoferková 🙂 V závěru byli odměněni ti, kteří pracovali po celý školní rok nejlépe.

Ve 2.A to byla Sára Plucnarová, Nikol Vrbová a Jana Hawliczková. Ve 2. B Anička Stejskalová a Simonka Kulová. Ve 2.C Anetka Theuerová a Tomášek Bažo.

Gratulujeme! Myslíme si, že tohle vzdělávání pro děti je velmi prospěšné a děkujeme paní policistce Welnové za její skvělou celoroční práci.

   

třídní učitelky 2. tříd

Iva Hoferková

Martina Jiroušková

Hana Kratochvílová

Archivy