Odstraňujeme "tankodrom"

Kdo dnes – v pondělí 27.6.2011- procházel mezi osmou a desátou hodinou kolem vchodů do naší školy, viděl děti s velkým kladivem, hráběmi, metrem a dřevěnými  kolíky. Co se dělo? „ Parlamenťáci“  byli opět v akci!  Paní Andršová a pan Martiník z MěÚ dodrželi slib a už před osmou hodinou nám přivezlo auto bednu s dřevěnými kolíky a travním semenem. Děti se daly do práce.  A tady je fotoreportáž.

Vyměřování

Zatloukání kolíků

Nástřik

Úprava hlíny

Zítra nasejeme  trávu  a počkáme do září…

Všem členům žákovského parlamentu naší školy –  "horní" i "dolní" komory a jejich pomocníkům, všem, kteří  se třeba jen malou měrou  podíleli na akci „ Zachraň to“, všem  děkujeme  za jejich aktivitu při záchraně zeleně před naší školou . Nebyl to lehký úkol ale "parlamenťáci"  ho zvládli a dovedli své snažení tam,  kam jejich síly stačily.

Ted je to už jen na nás, dospělácích !

Velké poděkování patří i Vám, milí rodiče, kteří činnost "parlamenťáků" podporujete a své děti již ke vchodům nevozíte.

DĚKUJEME

Hana Wiedemanová                                                                   Koordinátor školního parlamentu