Odstraňujeme "tankodrom"

Kdo dnes – v pondělí 27.6.2011- procházel mezi osmou a desátou hodinou kolem vchodů do naší školy, viděl děti s velkým kladivem, hráběmi, metrem a dřevěnými  kolíky. Co se dělo? „ Parlamenťáci“  byli opět v akci!  Paní Andršová a pan Martiník z MěÚ dodrželi slib a už před osmou hodinou nám přivezlo auto bednu s dřevěnými kolíky a travním semenem. Děti se daly do práce.  A tady je fotoreportáž.

Vyměřování

    

Zatloukání kolíků

    

Nástřik

   

Úprava hlíny

   

 

Zítra nasejeme  trávu  a počkáme do září… 

 

 

Všem členům žákovského parlamentu naší školy –  "horní" i "dolní" komory a jejich pomocníkům, všem, kteří  se třeba jen malou měrou  podíleli na akci „ Zachraň to“, všem  děkujeme  za jejich aktivitu při záchraně zeleně před naší školou . Nebyl to lehký úkol ale "parlamenťáci"  ho zvládli a dovedli své snažení tam,  kam jejich síly stačily.

Ted je to už jen na nás, dospělácích !

Velké poděkování patří i Vám, milí rodiče, kteří činnost "parlamenťáků" podporujete a své děti již ke vchodům nevozíte.                                      

                                     DĚKUJEME

                                             

                                                              Hana Wiedemanová                                                                   Koordinátor školního parlamentu

 

Nejnovější příspěvky
Archivy