Sobotní vycházka ŠD

Když jsme se dozvěděli, že na místním městském koupališti je spoutu kaštanů a žaludů, domluvili jsme se s panem Skopalem, že nám půjčí klíče od objektu a my s dětmi posbíráme kaštánky a žaludy pro zvířátka. V sobotu 8.10. ráno jsme se sešli před školou a vydali se na cestu ke koupališti.

   

Děti vybavené pláštěnkami, svačinami a dobrou náladou se už těšily, jak zvířátkům uděláme radost. Přidala se k nám i jedna maminka a babička, které nám celou dobu pomáhali. Kaštanů bylo tolik, že jsme je nestačili všechny posbírat.

 

Samozřejmě, že jsme si museli nechat chvilku i na hry a na osvěžující svačinku. Děti byly odměněny za svou práci sladkou odměnou,  kaštánkovou medaili a děkovným pergamenem od zvířátek. Všem dětem, mamince a babičce děkujeme za účast, i když počasí bylo chladné.
    

                                                                                                                                     M.Košinarová

Nejnovější příspěvky
Archivy