Pes, přítel člověka.

V pondělí 14.10.2011 se již podruhé za všemi dětmi ze školní družiny přišli podívat psí kamarádi Riko, Lana a Jessy, aby dětem předvedli, co nového se se svými cvičiteli naučili. Základní povely jako sedni, lehni, zůstaň, ty už nám pejsci předvedli minulý rok. Dnes nám ukázali, jak to dopadne, když je neposedné děti zlobí a nebo dokonce když se jim snaží vzít jejich nejmilejší hračku.

   

Velkými vyceněnými tesáky a zuřivým vrčením nám dali jasně najevo, že není radno je zbytečně provokovat. Klukům se samozřejmě líbila ukázka psa obranáře, který při napadení svého pána na nic nečekal a vrhl se na narušitele a řádně ho zpacifikoval.

   

Děvčata dala přednost chundelatému Rikimu, který předvedl válení sudů, naučil se dávat pac všemi čtyřmi končetinami, proplétal se pod nohama svého pána, naučil se chodit pozpátku a uměl se krásně stydět. I když nám počasí moc nepřálo, dětem ani psím kamarádům to vůbec nevadilo a všichni vydrželi až do konce.

 

text a fotp: B. Šrubařová

Nejnovější příspěvky
Archivy