Čerti nikdy nespí

I když čerti navštěvují malé nezbedníky až 5.prosince, za dětmi do školní družiny se přišli podívat už první prosincový den. Děti takovou návštěvu vůbec nečekaly a bylo to pro ně velké překvapení. Zpočátku bylo plno slziček, ale když děti zjistily, že s čerty je i legrace, zábavné odpoledne plné her a soutěží si užily.

I když čerti navštěvují malé nezbedníky až 5.prosince, za dětmi do školní družiny se přišli podívat už první prosincový den. Děti takovou návštěvu vůbec nečekaly a bylo to pro ně velké překvapení. Zpočátku bylo plno slziček, ale když děti zjistily, že s čerty je i legrace, zábavné odpoledne plné her a soutěží si užily.

Naučily se básničku o Mikulášovi, zatančily si čertovský tanec a zazpívaly si písničky o čertech. Hodný Mikuláš potom dětem za hudební vystoupení rozdal balíčky plné sladkostí. Děti nakonec čertovi slíbily, že se budou dobře učit a že budou hodné. Tak uvidíme, jak dlouho jim to vydrží.

Nejnovější příspěvky
Archivy