Oznamujeme: Čteme pro radost

Od pátku odstartuje nový projekt žáků 1. stupně „Čteme pro radost“. Tímto projektem se zapojujeme do rozvoje čtenářské gramotnosti a projektového vyučování. Projekt vznikl z mnoha podnětů. Vše začalo informací učitelek 2. ročníků, že od nového školního roku budou učit číst prvňáčky genetickou metodou. Projekt bude obsahovat mnoho dílčích akcí. Akce budou probíhat nejen v samotných třídách, ale také v ročnících nebo v kombinaci žáků různých tříd.

Od pátku 16. 12. 2011 odstartujeme nový projekt žáků 1. stupně „Čteme pro radost“. Tímto projektem se zapojujeme do rozvoje čtenářské gramotnosti a projektového vyučování. Projekt vznikl z mnoha podnětů. Vše začalo informací učitelek 2. ročníků, že od nového školního roku budou učit číst prvňáčky genetickou metodou. Projekt bude obsahovat mnoho dílčích akcí. Akce budou probíhat nejen v samotných třídách, ale také v ročnících nebo v kombinaci žáků různých tříd. Chceme tímto projektem podpořit (u nás ve škole) novou metodu genetického čtení, ale i celostátní akci „Celé Česko čte dětem“. Velká část projektu stojí na třídních učitelích, svou roli má také dolní komora parlamentu. Projekt bude ukončen v červnu 2012.

Kabinet 1. stupně

Nejnovější příspěvky
Archivy