Návštěva z CEDU na naší škole

Ve středu 7.12. jsme na naší škole přivítali vzácnou návštěvu z Centra pro demokratické učení v Praze. Tři lektoři nejprve navštívili zasedání horní komory žákovského parlamentu, kde byli “jen” jako pozorovatelé. Následovala zpětná vazba ve formě mentoringu pro koordinátora parlamentu, která nám pomůže jednání parlamentu ještě vylepšit. Odpoledne následoval seminář pro sborovnu …

Ve středu 7.12. jsme na naší škole přivítali vzácnou návštěvu z Centra pro demokratické učení v Praze. Tři lektoři nejprve navštívili zasedání horní komory žákovského parlamentu, kde byli “jen” jako pozorovatelé. Následovala zpětná vazba ve formě mentoringu pro koordinátora parlamentu, která nám pomůže jednání parlamentu ještě vylepšit. Odpoledne následoval seminář pro sborovnu, který  ukázal pedagogům cestu, jak mohou   žákovský  parlament podpořit  a spoluprácovat s ním. Lektoři se dostali také ke spolupráci horní a dolní komory parlamentu, nastínili spolupráci koordinátorů, učitelů. jednoduše řečeno – žákovský parlament  je záležitostí celé školy . Návštěva z CEDU nám otevřela mnoho otázek, nad kterými můžeme přemýšlet.

Archivy