Startujeme: „Čteme pro radost“- sbírka dětských časopisů

Otevíráme náš nový projekt a začínáme trochu netradičně. Právě v pátek  16.prosince 2011 se bude konat sbírka starších dětských časopisů. Chceme využít času velkých vánočních úklidů. Možná máte doma i vy tyto časopisy, je Vám líto je vyhodit a přitom už je vůbec nepotřebujete? Můžete je darovat. Jedná se především o časopisy Sluníčko, Mateřídoušku, Čtyřlístek, ale i další …

16. prosince 2011  otvíráme náš nový projekt. Začínáme trochu netradičně. V tento den se bude konat sbírka starších dětských časopisů. Chceme využít času velkých vánočních úklidů. Možná máte doma tyto časopisy, je Vám líto je vyhodit a přitom už je vůbec nepotřebujete? Můžete je darovat. Jedná se především o časopisy Sluníčko, Mateřídoušku, Čtyřlístek, mohou to být i další časopisy vhodné pro děti do 10 let. Chceme rozvíjet čtenářskou gramotnost a vytvářet neobvyklé činnosti ve výuce i mimo ni. Tuto sbírku organizuje dolní komora parlamentu. Tato první akce proběhne ráno od 7,30 do 8,00 hodin. Děkujeme za Váš čas i dobrou vůli.

Dolní komora parlamentu – 1. stupeň, třídní učitelé

Archivy