TO K VÁNOCŮM PATŘÍ….

Blíží se nejkrásnější svátky v roce a s nimi i spousta tradic, které mnozí z nás dodržují. Tradičním je již několik let i vánoční jarmark, který se každoročně koná na Hlavním náměstí. Spousta stánků a bohatý program láká na naše náměstí stovky lidí. Dopolední program patří vždy mateřským a základním školám. Také naše škola měla na jarmarku svého zástupce.

Blíží se nejkrásnější svátky v roce a s nimi i spousta tradic, které mnozí z nás dodržují. Tradičním je již několik let i vánoční jarmark, který se každoročně koná na Hlavním náměstí. Spousta stánků a bohatý program láká na naše náměstí stovky lidí. Dopolední program patří vždy mateřským a základním školám. Také naše škola měla na jarmarku svého zástupce. I přes velkou zimu a studený vítr zatančila čtveřice děvčat „Vánoční valčík“ a sklidila velký potlesk. Kromě horkého čaje, který děvčata po vystoupení dostala, si určitě zaslouží i velkou pochvalu, neboť jejich tanec vznikl za velmi krátkou dobu a i přesto jej Tereza Míčková, Petra Volná, Marta Černá i Simona Havelková zvládly na jedničku.

Text a foto  Jana Matějková

Nejnovější příspěvky
Archivy