Také chlapci pod vysokou sítí dobojovali

Finále chlapců v minivolejbale proběhlo úspěšně 19.12. v naší tělocvičně. Začátek turnaje byl komplikován osvětlením tělocvičny, které vzdorovalo pokusům o opravu a naplno se rozběhlo až kolem půl 11, takže se čekalo, až se pořádně rozední a hrálo se za přírodního osvětlení. Kluci se s tím statečně vyrovnali a hráli krásně a naplno.

Finále chlapců v minivolejbale proběhlo úspěšně 19.12. v naší tělocvičně. Začátek turnaje byl komplikován osvětlením tělocvičny, které vzdorovalo pokusům o opravu a naplno se rozběhlo až kolem půl 11, takže se čekalo, až se pořádně rozední a hrálo se za přírodního osvětlení. Kluci se s tím statečně vyrovnali a hráli krásně a naplno.

Pondělní utkání bylo co do kvality lepší než u děvčat, ale absolutně chyběla ta skvělá páteční atmosféra. Třídy, které přišly podpořit své hráče, spíš sledovaly výkony a nijak se nesnažili fandit. Průběh chlapeckého turnaje postrádal i jakékoliv překvapení. Vyhráli jasní favorité z 9.M, kteří během turnaje ztratili pouze jeden set, na druhém místě byli šikovní hráči z 8.B a třetí místo obsadili zaslouženě kluci z 9.B. Skupinu o 4. – 6. Místo vyhráli kluci z 8.M po tuhém boji s 8.A, která byla pátá.

Celkově se tedy umístila 9.B, kde děvčata byla na prvním místě a chlapci na třetí. Jde o jedinou třídu, která měla v obou finále své zástupce.
Celkově se ale turnaj podařil na výbornou, všem účastníkům patří velká pochvala, a i úroveň hry se nám zlepšuje.

Složení chlapeckých družstev:

8.A – Ďurník, Lévai,
8.B – Mohyla, Kotásek
8.M – Bažo, Daněk
9.A – Čožík, Slíva
9.B – Vavera, Nepožitek
9.M – Drabina, Gazdík

Text: M. Kopeček, foto: M. Černá, K. Handlíř

Nejnovější příspěvky
Archivy