Kouzelná noc ve spacálu

Ve středu 21.12. se v pozdních večerních hodinách sešly děti z I. a II. oddělení ŠD opět ve škole,aby si společně se svými kamarády přiblížily vánoční náladu. Vybaveni spacími pytli, karimatkami, vydatnými svačinkami a mazlíčky na spaní,mohlo vánoční čarování začít.

Ve středu 21.12. se v pozdních večerních hodinách sešly děti z I. a II. oddělení ŠD opět ve škole,aby si společně se svými kamarády přiblížily vánoční náladu. Vybaveni spacími pytli, karimatkami, vydatnými svačinkami a mazlíčky na spaní,mohlo vánoční čarování začít. Děti si vyrobily pro své blízké různá přáníčka, voňavý závěs pro maminky do kuchyně a přírodní dekoraci na dveře. Nechyběly ani koledy, které jsme společně zpívali a poslouchali. Po dobré večeři, kterou nám zajistily šikovné maminky si děti zaskotačily na šmoulí diskotéce. Potom už jen vyčistit zoubky, zalehnout do provizorních postýlek a poslechnout pohádku na dobrou noc. I když měly děti na druhý den normální vyučování, noc na tvrdé podlaze a bez maminek zvládly na výbornou a všechny si zaslouží pochvalu.

Text a foto: B. Šrubařová

Nejnovější příspěvky
Archivy