Vánoce, Vánoce přicházejí

Vánoce už jsou opravdu za dveřmi. Doma se uklízí, peče cukroví, vrcholí přípravy na nejkrásnější svátky v roce. Ale i v tomto shonu si našli čas rodiče našich druháčků a společně s nimi strávili příjemné chvíle na vánočních dílnách.

Vánoce už jsou opravdu za dveřmi. Doma se uklízí, peče cukroví, vrcholí přípravy na nejkrásnější svátky v roce. Ale i v tomto shonu si našli čas rodiče našich druháčků a společně s nimi strávili příjemné chvíle na vánočních dílnách. Lepidlo a nůžky se staly hlavními pomocníky při vánočním tvoření. Ukázalo se, po kom jsou děti šikovné, protože rodičům šlo vyrábění opravdu od ruky. A tak během několika málo minut začaly vznikat krásné vánoční výrobky ( přáníčka, ozdoby na stromeček, stojánky na ubrousky, svícny), které si spokojení rodiče s dětmi odnášeli domů. Šikovným dětem a jejich rodičům nezbývá než popřát krásné Vánoce a všechno nejlepší v novém roce 2012.

Text:  Jana Matějková, foto: J. Matějková, J. Zdráhalová, E. Nevídalová

Nejnovější příspěvky
Archivy