Netradiční olympiáda

Odpoledne ve školní družině si děti z I. oddělení zpestřily netradičními pohybovými aktivitami v tělocvičně. Protože děti jsou velmi hravé a rády mezi sebou soutěží, (ať je to cokoliv), čekala na ně v tělocvičně soutěž v netradičních disciplínách. Hodit gumovou holinkou na určené místo, nebo běžet v obřích kalhotách určitou trasu na čas není vůbec jednoduché.

Odpoledne ve školní družině si děti z I. oddělení zpestřily netradičními pohybovými aktivitami v tělocvičně. Protože děti jsou velmi hravé a rády mezi sebou soutěží, (ať je to cokoliv), čekala na ně v tělocvičně soutěž v netradičních disciplínách. Hodit gumovou holinkou na určené místo, nebo běžet v obřích kalhotách určitou trasu na čas není vůbec jednoduché. Vzpřímenou chůzi a rovnováhu děti trénovaly při chůzi s talířem na hlavě. Ani běh v obřích gumových botách nebyl jednoduchý. A kdo si myslí, že skákat v pytlích na parketách je hračka, tak ať si to vyzkouší. Takové a spoustu dalších disciplín děti zvládly na výbornou a soutěživé odpoledne si užily. Při vyhodnocení dostaly děti velkou pochvalu za férové sportovní výkony a nechyběla ani sladká odměna.

Text a foto: B. Šrubařová

Následující

Nejnovější příspěvky
Archivy