ŠD hledá talent

Zpívání, přednes básní, pantomimu, hru na klavír a flétnu, magická kouzla, ukázku bojového umění, komické scénky i taneční vystoupení, to vše si děti z I. a II. oddělení školní družiny připravily pro své kamarády na páteční soutěž pod názvem „ŠD hledá talent“. Soutěžit mohly děti jednotlivě i ve skupinách. O přidělení určitého počtu bodů se postaraly ostatní děti, které nesoutěžily.

Zpívání, přednes básní, pantomimu, hru na klavír a flétnu, magická kouzla, ukázku bojového umění, komické scénky i taneční vystoupení, to vše si děti z I. a II. oddělení školní družiny připravily pro své kamarády na páteční soutěž pod názvem „ŠD hledá talent“. Soutěžit mohly děti jednotlivě i ve skupinách. O přidělení určitého počtu bodů se postaraly ostatní děti, které nesoutěžily. Hodnocení však nebylo vůbec jednoduché, protože některé děti se na soutěž velmi pečlivě připravovaly. A jak to dopadlo?V kategorii jednotlivců zvítězil David Tyll se svými magickými čísly a v kategorii skupin zvítězili Kryštof Škurek a Erik Šupák, kteří předvedli karetní kouzlo a kouzlo se záhadným ubrouskem.Výhercům gratulujeme. Všem ostatním dětem patří velká pochvala za snahu a statečnost při vystoupení.

Text a foto: B. Šrubařová

Archivy