Zdravé sezení pro děti od krnovské firmy

Krnovský výrobce židlí PROWORK spol. s r.o. představuje zcela novou koncepci dětské ergonomické židle THERAPIA (ENERGY) MINI s mnoha důležitými funkcemi pro správnou polohu těla při práci. Je vhodná zejména pro děti školního věku při dlouhodobém sezení u pracovního stolu a zejména u počítače.

Unikátní židle THERAPIA (ENERGY) MINI představuje zcela novou koncepci dětské ergonomické židle s mnoha důležitými funkcemi pro správnou polohu těla při práci. Je vhodná zejména pro děti školního věku při dlouhodobém sezení u pracovního stolu a zejména u počítače. Patentovaný systém AKTIVNÍHO SEZENÍ THERAPIA ® vychází ze současných vědeckých poznatků o zdravém držení těla při sedu. Na vývoji a testování židle se podíleli profesionální fyzioterapeuti a přední český výrobce ergonomických sedadel s mnohaletými zkušenostmi. Tento systém představují 4 bioaktivní zóny:

  • svislá kontaktní zóna horní části páteře, která mírným tlakem nutí ke vzpřímenému sedu; hrudní koš je otevřen, orgány jsou správně prokrvovány, čímž je předcházeno unávě
  • vodorovná kontaktní zóna dolní části páteře (bederní opora)
  • vyvýšená kontaktní zóna sedu z taškových pružin pro hýždě (ochrana páteře při dosedání a dlouhém sezení)
  • nekontaktní zóna pro správnou pozici nohou (výstupek zabraňuje nesprávnému sedu na okraji židle)

Židle THERAPIA umožňují dokonalé individuální nastavení, které je nezbytné pro správnou funkci aktivního sedu a je možné ho upravovat podle výšky a růstu dítěte.

THERAPIA MINITHERAPIA ENERGY MINI je doporučena pro děti od 6-ti let do výšky 165 cm. Maximální nosnost židle je 80 kg. Je možné vybírat z široké škály barevnosti i typů potahových látek.

Katalog k nahlednutí

Výrobky fa PROWORK spol s r.o. si můžete vyzkoušet od 19.4. přímo v prostorách školy.

Kontakt:

kontaktní osoba: Hana Kolofíková  (724 923 541)

e-mail:  [email protected]

web: www.prowork.cz

Archivy