Noc s Andersenem

Chceš zažít něco neobvyklého? Víš co se děje ve škole v noci? Přespi s námi ve škole na „Noci s Andersenem“.pátek 30. března si připomeneme, že březen je měsíc internetu a dětské knihy. Čeká nás večerní a noční program plný soutěží, her, pohádek a snad i nějakých těch dobrot. Dánský pohádkář Hans Christian Andersen pro nás napsal spoustu krásných příběhů.

Jak se můžeš přihlásit?

  1. Pokud jsi žák 6. nebo 7. třídy vytvož skupinku 4 – 6 ti kamarádů (nemusíte být ze stejné třídy).
  2. Připravte si krátký (max 10 min.) program pro ostatní. Může to být scénka, presentace, módní přehlídka pohádkových kostýmů, soutěž, písničky a básničky na motivy pohádek, prostě fantazii se meze nekladou.
  3. Co nejdříve nám přines seznam kamarádů, nápad který máte a napiš proč právě vás bychom měli vybrat.
  4. Pak už nezbývá jen čekat jestli to klapne.

 

Těší se na vás p.uč. Hlaváčová, Seidlová, Dlabajivá, Lukszová a Křehlík.

Více o celonárodním projektu Noc s Andersenem.

Nejnovější příspěvky
Archivy