Soutěž „Šatna týdne“

V minulých týdnech se na 1. stupni konala soutěž v úklidu šaten.  Touto soutěží jsme si chtěli připomenout, že úklid svých vlastních věcí by měl být samozřejmostí. Soutěž vyšla z potřeb žáků, kteří ve třídě stále řešili, jakou úlohu má služba na šatny, jak se k věcem svým i spolužáků máme chovat.

V minulých týdnech se na 1. stupni konala soutěž v úklidu šaten.  Touto soutěží jsme si chtěli připomenout, že úklid svých vlastních věcí by měl být samozřejmostí. Soutěž vyšla z potřeb žáků, kteří ve třídě stále řešili, jakou úlohu má služba na šatny, jak se k věcem svým i spolužáků máme chovat.

Výsledky soutěže:

I. kategorie: 

1. – 3. místo      1.B      24 b
2.C 24 b
3.C 24 b

II. kategorie: 

1. místo            4.C      50 b
2. místo  4.B 48 b
3. místo  5.B 47 b
5.C 47 b

Co na to paní uklízečka Zdenka: „Bylo skvělé vidět vzorně uklizené šatny v době vyučování i mimo něj. velmi Neváleli se po zemi věci, které nikomu „nepatřily“. Byl to moc příjemný pocit. Tento nápad hodnotím pozitivně. Ještě dnes je vidět v šatnách  4. a 5. tříd, že soutěž nebyla zbytečná.“

A co parlamenťáci?
Ema (4.tř.): „Udělali jsme krok k dospělosti.“
Martin a Petra (5.tř.): “Služba – šatnáři by neměli chodit jen zamykat a odemykat, ale měli by také upozorňovat na nepořádek a bezohlednost spolužáků, kteří klidně šlapou po spadlé bundě a nenapadne je ji zvednout a pověsit.“
Sára (5.): “Je vidět, že se pořádek výrazně zlepšil.“
Adriana (3.tř.): „ Chodila jsem všechno pravidelně fotit.“

Malí parlamenťáci

Nejnovější příspěvky
Archivy