V ZOO Ostrava jsme chránili Asii

Jako každé jaro byla v březnu vypsána soutěž Velká cena ZOO. Tématem jara 2012 byla EAZA Kampaň 2012 pro jihovýchodní Asii. V přípravě na toto téma se žáci seznámili se spoustou…

Jako každé jaro byla v březnu vypsána soutěž Velká cena ZOO. Tématem jara 2012 byla EAZA Kampaň 2012 pro jihovýchodní Asii. V přípravě na toto téma se žáci seznámili se spoustou ohrožených druhů z výše uvedeného regionu, s organizacemi, které se zabývají ochranou zvířat v oblasti, a s postupy, kterými pracují ochranáři zvířat jednotlivých organizací.

S letošním nelehkým tématem se utkaly žákyně 9.M E. Vasiliadisová, R. Cabáková, P. Koudelková, K. Bednářová, S. Klanicová, E. Krejčí, H. Trojková a žákyně 8.M N. Svobodová, D. Kotrlová a S. Havelková.

Děvčata se svědomitě připravovala a v konkurenci asi 200 družstev se rozhodně neztratila. Pro děvčata z 9.M to byla již šestá účast na této soutěži. Děkujeme jim za vzornou reprezentaci naší školy a přejeme hodně úspěchů v dalším studiu přírodopisu na středních školách.

Mgr. Irena Štěpánková

 

Archivy