Další úspěch našich žáků na Okresním kole Pythagoriády

Po úspěchu našich šesťáků na Okresním kole Pythagoriády zabodovali i páťaci. V  pondělí 26.března proběhlo v SVČ Méďa Okresní kolo Pythagoriády v kategorii 5. tříd. Naši školu reprezentovali dva žáci z 5.A. Čekalo na ně 15 logických matematických úloh.

Po úspěchu našich šesťáků na Okresním kole Pythagoriády zabodovali i páťaci. V pondělí 26.března proběhlo v SVČ Méďa Okresní kolo Pythagoriády v kategorii 5. tříd.

Oba naši zástupci se s úkoly vyrovnali velmi úspěšně, stali se úspěšnými řešiteli a vybojovali:

3.místo – Eliška Jursová a 4. místo – Ondřej Novák.

Elišce i Ondrovi blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci naší školy.

Text: Pavlína Nováková