Naše úspěchy v Okresním kole matematické olympiády

V únoru proběhlo školní kolo matematické olympiády v kategoriích Z6, Z7, Z8. Úspěšnými řešiteli se stalo 21 žáků. Ti se pak 11.4. 2012 zúčastnili Okresního kola matematické olympiády v Bruntále. Všichni soutěžící statečně zápasili s čísly, obrazci, vzorci i logickými úlohami. Mezi konkurencí se neztratili a vybojovali tato místa:

V únoru proběhlo školní kolo matematické olympiády v kategoriích Z6, Z7, Z8.

Úspěšnými řešiteli se stali tito žáci :

Z6: Ivana Holubová, Johana Handlířová, Monika Janková, Jana Kánská, Kateřina Křištofová, Kamila Kubesová, Monika Lakomá, Nikola Lučanská, Kristýna Lukešová, Lucie Petříková, Jana Sovadinová, Michal Urban
Z7: Aneta Kořínková, Šimon Míček, Petr Novák, Hanna Olšanská, Ondřej Palacký, Karolína Rosická, Patricie Schrammová, Vendula Zelenková
Z8 : Daniel Křapa

Dne 11.4. 2012 se tito úspěšní řešitelé školního kola zúčastnili Okresního kola matematické olympiády v Bruntále.
Všichni soutěžící statečně zápasili s čísly, obrazci, vzorci i logickými úlohami. Mezi konkurencí se neztratili a vybojovali tato místa :

Z6 :

2. místo Michal Urban

3. – 5. místo Lucie Petříková

6. místo Ivana Holubová

Z7 :

7.místo Patricie Schrammová

Vítězům gratulujeme a všem děkujeme za reprezentaci školy.

Text: Pavlína Nováková