Tonda Obal na cestách

Ve dnech 25. a 26. dubna proběhla na naší škole série besed s názvem „Tonda Obal na cestách“ s tématikou třídění a recyklace odpadů. Žáci prvního i druhého stupně projevili znalosti z dané tématiky, ale také se spoustu nového dověděli. Součástí besed byly praktické ukázky odpadů i jejich recyklovaných produktů.

Ve dnech 25. a 26. dubna proběhla na naší škole série besed s názvem „ Tonda Obal na cestách“ s tématikou třídění a recyklace odpadů. Žáci prvního i druhého stupně projevili znalosti z dané tématiky, ale také se spoustu nového dověděli. Součástí besed byly praktické ukázky odpadů i jejich recyklovaných produktů. Dále pak žáci viděli naučná videa a vyzkoušeli si správné třídění odpadů do recyklačních nádob. Ti nejaktivnější získali za svou snahu a znalosti drobné věcné odměny, jak jinak než recyklované.

Text a foto: Martin Košútek

Nejnovější příspěvky
Archivy