Mc Donald’s Cup

V pátek 4.května se na hřišti TJ Krnov uskutečnil 15. ročník školního fotbalového turnaje Mc donald´s Cup, kterého se zúčastnilo několik základních škol z Krnova a okolí. Konkurence byla veliká. I přesto se naši malí fotbalisté pustili do soupeřů s obrovskou dávkou zodpovědnosti a fyzického úsilí.

V pátek 4.května se na hřišti TJ Krnov uskutečnil 15. ročník školního fotbalového turnaje Mc donald´s Cup, kterého se zúčastnilo několik základních škol z Krnova a okolí. Naši školu reprezentovali žáci: David Bystroň, Jakub Piska (5.A), Ondřej Kostura (5.B), Kryštof Horáček, Robin Vojtěšek, Tomáš Kolbasa, Martin Křiva (4.C), Lukáš Mareš, Jan Mýt (4.A) a Jakub Choma (4.B). Konkurence byla veliká. I přesto se naši malí fotbalisté pustili do soupeřů s obrovskou dávkou zodpovědnosti a fyzického úsilí. Výsledkem bylo krásné třetí místo a také vyhlášení nejlepšího hráče (Tomáš Kolbasa) a brankáře (Kryštof Horáček) celého turnaje. Všem našim reprezentantům, děkujeme, gratulujeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

Text a foto: Zdeněk Škůrek

Nejnovější příspěvky
Archivy