3. místo v dopravní soutěži

Čtyři žáci, kteří se úspěšně umístili ve školním kole dopravní soutěže, se zúčastnili 10.5.2012 „Okrskového kola dopravní soutěže mladých cyklistů“ ve Středisku volného času Méďa, Krnov. Absolvovali jízdu zručnosti a prokazovali své znalosti dopravních předpisů a ve zdravovědě.

Čtyři žáci, kteří se úspěšně umístili ve školním kole dopravní soutěže, se zúčastnili 10.5.2012 „Okrskového kola dopravní soutěže mladých cyklistů“ ve Středisku volného času Méďa, Krnov. Jedná se o Dominiku Volnou, Daniela Chmelaře, Tomáše Bendu a Janu Samkovou. Absolvovali jízdu zručnosti a prokazovali své znalosti dopravních předpisů a ve zdravovědě. Nejen, že se umístili na 3. bronzovém místě, ale postupují na okresní úroveň dopravní soutěže. Ze soutěže si kromě pěkných zážitků odnášejí diplom a věcné ceny.

Text a foto: Martin Košútek

Nejnovější příspěvky
Archivy