Pražská 25ka: Den šestý

Pátek – den šestý: Pražská 25ka končí

 

 

Den šestý – pátek: Pražská 25ka končí

Na snídani bylo to, co vždycky. Následovalo velké balení, nejvyšší čas (začaly padat lustry). Sešli jsme se u baru, kde došlo k vyhodnocení expedice. Vedení expedice sečetlo body ze všech pracovních listů a průběžně vyhlašovaných soutěží a vyhlásilo vítěze. Pak jsme jeli na hlavní nádraží, kde jsme udělali společné foto se sochou Nicolase Wintona. Následovala velká přestávka (30minut) a poté jsme nastoupili do žlutého vlaku. V Olomouci se nám podařilo nastoupit do správného vlaku, který nás dovezl domů. Tím skončila naše velká dobrodružná výprava do džungle velkoměsta.

Hodnocení hlavní soutěže skupin:

  1. Kobzole 134 bodů (Klaudie H., Adéla H.,Jana H a Martina Pas.)
  2. Kuřata 102 bodů ( Denisa N.,Martina M., Martina Pan., Nikol S.)
  3. My 4 100 bodů (Tomáš Vaš.,Jan D., Dominik M., Barča B.)

Soutěž Foto dne: Adam V. za foto „Prodavač je pes“

Soutěž Ulov si svou celebritu: Jana H . a Nikol S. za foto se Světlanou Nálepkovou, Natálie K. a Iveta K. za foto s Danou Morávkovou

Vedení Pražské 25ky hodnotí: Udělujeme pochvalu všem účastníkům VVPP za včasné příchody na srazy, vzorné provádění ZP a S, za pěkné chování a zvládnutí celého náročného programu expedice.

Hodnocení dětí (vyplynulo z dotazníku):

– Ubytování: 3,12

– Strava 2,96

– Program: 1,0

– Volný čas: 1,56

– Pedagogický doprovod: 1,0 ***************

Nejvíc se dětem líbilo: většina odpovědí všechno , ale zdůrazňovaly návštěvu bobové dráhy, ZOO, činohru Drahouškové, výstavu Body Human.

Další postřehy a poznámky: “Ta Praha byla super, dělaly jste maximum a taky se to povedlo. Ani se mi moc nechce domů.” – “Do Prahy jsem se moc těšila, a i když hotel nic moc, výlet byl na 1*, učitelé byli příjemní, týden bych tam ještě zůstala.”

Hodnocení hotelu a stravy: Vzhledem k tomu, že nám hotel změnili na poslední chvíli, neměli jsme moc na vybranou. Hotel byl starší, ale nábytek na pokojích zánovní. Dojem kazily špinavé koberce, ale jinak bylo čisto. Strava byla pestrá. Snídaně probíhala formou bufetu, kdy si každý mohl vybrat podle libosti. Množství jídla nebylo omezeno. V nabídce bylo denně: čerstvé rohlíky, housky, chléb, kukuřičné lupínky, vločky, dva druhy jogurtů a marmelád, med. K tomu vejce, párky, měkký sýr, máslo a několik druhů měkkých salámů. Večeře byla servírovaná. Skládala se z polévky a hlavního jídla. Po večeři byl moučník nebo ovoce. Každý žák se mohl dostatečně najíst.

 

Text a foto: Hana Wiedemanová, Romana Janková, Filip Andziol, žáci 8.A, B, M

Nejnovější příspěvky
Archivy