Evropský den bez aut

Naše škola se stala součástí kampaně „Krnov – město v pohybu 2012“ u příležitosti ukončení Evropského týdne mobility v Krnově a připojuje se k celoevropské iniciativě „EVROPSKÝ DEN BEZ AUT“.

22. září 2012 – Evropský den bez aut

Zapojili jsme se již minulý týden v neděli 16.9.2012 dopoledne tancem ZUMBA pro děti i dospělé a odpoledne BAREVNÝM VOLEJBALEM pro děti 1. – 6. tříd. V sobotu 22. září čeká děvčata a kluky 1. – 5. tříd sportovní dopoledne na kolech. Své dovednosti, dokonalou jízdu a zručnost můžete předvést na školním hřišti naší školy od 10,00 do 12,00 hodin.

Buďte v pohybu a přijďte! Těšíme se na Vás.

Následující