Noc ve škole

Již brzy proběhne tradiční „Noc ve škole“ pro prvňáčky. Projekt slouží nejen pro stmelování nově tvořícího se kolektivu a budování sociálních vztahů, ale i pro rozvoj schopnosti spolupráce dětí, při formování pravidel třídy, schopnostech vzájemné tolerance a umění komunikace atd.

Vážení rodiče prvňáčků,

již brzy proběhne tradiční „Noc ve škole“ pro prvňáčky. Přinášíme vám základní informace.

Projekt slouží nejen pro stmelování nově tvořícího se kolektivu a budování sociálních vztahů, ale i pro rozvoj schopnosti spolupráce dětí, při formování pravidel třídy, schopnostech vzájemné tolerance a umění komunikace atd. Účast každého žáka je nutná. Druhý den se na programu pro prvňáčky, v rámci projektu „Spolu to zvládneme“, budou podílet žáci partnerských 6. tříd.

Každá třída bude začínat vždy v 17:30, sraz před pavilonem B, konec následující den v 11:40.

1.C – začíná ve čtvrtek 4. 10. 2012 a končí v pátek 5. 10. 2012 (partnerská třída 6.A)

1.A – začíná v pondělí 8. 10. 2012 a končí v úterý 9. 10. 2012 (partnerská třída 6.M)

1.B – začíná ve čtvrtek 11. 10. 2012 a končí v pátek 12. 10. 2012 (partnerská třída 6.B)

S sebou: spací pytel, karimatku, věci na spaní + plyšák, psací potřeby, papuče, sportovní oblečení (i teplé oblečení na venek), šátek, karta pojištěnce, v případě potřeby léky, které dítě pravidelně užívá, hrníček na pití, hygienické potřeby. Večeře a snídaně je zajištěna.

Mail kontaktní osoby: [email protected]

Projekt je spolufinancován v rámci projektu „Spolu to zvládneme IV“ hrazeného z dotací Moravskoslezského kraje.

 

Archivy