Hosté předčítají v 1. C

Pro letošní školní rok jsem se nechala inspirovat námětem z jednoho výborného školení věnovaného čtenářské gramotnosti. Každý měsíc si do třídy pozveme hosta, který nám bude 15 – 20 min předčítat z knihy podle vlastního výběru.

Pro letošní školní rok jsem se nechala inspirovat námětem z jednoho výborného školení věnovaného čtenářské gramotnosti. Každý měsíc si do třídy pozveme hosta, který nám bude 15 – 20 min předčítat z knihy podle vlastního výběru.

Jako první jsem oslovila jednu z maminek, paní Juroškovou- Bezručovou, jež pozvání ihned s radostí přijala a děti měly možnost poslechnout si ukázku a seznámit se s knihou Jiřího Žáčka – Krysáci, krásně ilustrovanou Ivanem Mračkem.

Paní Jurošková -Bezručová má bohaté zkušenosti se čteným projevem, jelikož vyučuje dramatický obor na ZUŠ v Krnově a děti si tudíž hned získala. Tímto ještě jednou paní Juroškové děkuji za ochotu přijít mezi prvňáčky a pevně věřím, že naše pozvání přijmou i další hosté, ať už z řad rodičů nebo třeba zaměstnanců naší školy.

J. Zdráhalová, tř. uč. 1.C

 

Předchozí

Následující

Archivy