Pomozte zvířátkům

Spolupráce parlamentu a školní družiny se opět podařila. Děti nasbírali celkem asi množství podobné třiceti pytlů brambor. Ve srovnání s loňským rokem to bylo nejméně jednou tolik. Toto množství se rozveze na více potřebných míst, než myslivci počítali.

Spolupráce parlamentu a školní družiny se opět podařila. Děti nasbírali celkem asi množství podobné třiceti pytlů brambor. Ve srovnání s loňským rokem to bylo nejméně jednou tolik. Toto množství se rozveze na více potřebných míst, než myslivci počítali.

První den (11.10.) se zúčastnilo aktivně 96 žáků 1.stupně a 1 žák 6.třídy. Druhý sběrný den (12.10.) se akce zúčastnilo 56 dětí z 1.stupně a 2 žáci 6.a 7.ročníku. Odměnou jim byla pochvala v podobě „kaštánků“ tentokrát s textem „Děkujeme, že pomáháte!“ Opět měli možnost se domluvit s třídními učiteli, jak s těmito pochvalami naloží.

Všem žákům moc děkujeme za odvedenou práci. Děkujeme také „vlaštovičkám“ z 2.stupně. Třídním učitelům děkujeme za spolupráci. Tak zase příští rok …

Parlamenťáci a vedení ŠD

Archivy