Můžete si otestovat rychlejší formát EDUwebu

Vážení uživatelé našeho e-learnigového portálu EduBase, v minulém roce se někteří z Vás potýkali s “rychlostí” připojení na EduWeb. Po konzultaci s tvůrcem programu – Dosli.cz, byly do programu nainstalovány inovace a od listopadu se změní webová aplikace tak, aby došlo k výraznému zrychlení. Už teď si novou verzi můžete otestovat.

Vážení uživatelé našeho e-learnigového portálu EduBase, v minulém roce se někteří z Vás potýkali s “rychlostí” připojení na EduWeb. Po konzultaci s tvůrcem programu – Dosli.cz, byly do programu nainstalovány inovace  a od listopadu se změní webová aplikace tak, aby došlo k výraznému zrychlení.

Zrychlení odezvy v internetové aplikaci by měla přinést nová verze, která bude spuštěna v druhé půli listopadu. Již nyní si můžete otestovat rychlost nové verze a srovnat ji s rychlostí staré verze ve stejných podmínkách (obě jsou umístěny na stejném serveru). Pokud by se i v nové verzi načítala data pomalu, je potřeba hledat příčinu problému  ve vašem PC (konfigurace, popřípadě rychlost a kvalita připojení). Nová verze bude obsahovat také upozornění na překročení limitu počtu uživatelů, tady bych Vás rád poprosil o sdělení této informace, abychom mohli navýšit počet licencí. Stávající program byl také rozšířen o další funkce (např. možnost zobrazení interaktivních materiálů přímo ve webovém rozhraní bez nutnosti instalovat prohlížeč, přímé spojení na google a jiné).

Doufám, že se inovacemi vyřeší problémy, se kterými se potýkáte, a Eduweb bude sloužit k vaší spokojenosti.

Text: K. Handlíř

Archivy