Strašidelná noc 7.M

V pátek 19.  října to ve škole žilo i v noci. Kluci a holky ze 7.M společně s p. učitelkou Seidlovou a p. učitelem Šiffnerem si udělali strašidelnou noc ve škole. Sešli jsme se v 18 hodin, nachystali občerstvení ve formě rautu. Hráli jsme strašidelné městečko (obdoba hry Městečko Palermo), kde byl určitě nejlepší postavou Kadáfí (Katány-Kostra), potom jsme vytvořili skupiny po 4-5 lidech, vymysleli si název a  pokřik.

V pátek 19.října to ve škole žilo i v noci. Kluci a holky ze 7.M společně s p. učitelkou Seidlovou a p. učitelem Šiffnerem si udělali strašidelnou noc ve škole. Sešli jsme se v 18 hodin, nachystali občerstvení ve formě rautu. Hráli jsme strašidelné městečko (obdoba hry Městečko Palermo), kde byl určitě nejlepší postavou Kadáfí (Katány-Kostra),potom jsme vytvořili skupiny po 4-5 lidech, vymysleli si název a  pokřik.

V těchto skupinách jsme hráli také hru po škole, která byla podobná geocachingu a princip spočíval v nalezení indicie pro další postup a také vět k vytvoření příběhu, který jsme potom měli za úkol dokončit a celý příběh odprezentovat před třídou. Následovala pantomima a karaoke, které si připravili kluci. Jako oficiální ukončení večera byla stezka odvahy, která ale pro nás koncem nebyla, protože jsme měli ještě plán, jak překvapit učitele. A tak když jsme šli spát, vzali jsme svěrací kazajky, oblékli je učitelům a poslali je na procházku, na níž plnili různé úkoly. Ráno jsme už jen trošku pouklízeli a unavení, ale spokojení, vyrazili domů…

Troufám si tvrdit, že se všem líbilo.

PS: Děkujeme p.uč. Seidlové a p.uč. Šiffnerovi za to, že s námi ve škole vydrželi a že nám toto vůbec umožnili.

Text: Kristýna Lukešová, foto: Lucie Petříková 7.M

 

 

Nejnovější příspěvky
Archivy