V 1.C pokračuje čtení hostů

Stejně jako minulý měsíc i v listopadu jsme si do třídy pozvali hosta. Tímto hostem byla babička Vojty Flosmana paní Eva Hrubá, která dlouhá léta působila na naší škole jako vychovatelka ve školní družině. Přišla za námi s oblíbenou knihou Příhody včelích medvídků Jiřího Kahouna, ze které si děti poslechly dvě pohádky. Jednou z nich byla Písničková.

Stejně jako minulý měsíc i v listopadu jsme si do třídy pozvali hosta. Tímto hostem byla babička Vojty Flosmana paní Eva Hrubá, která dlouhá léta působila na naší škole jako vychovatelka ve školní družině.

Přišla za námi s oblíbenou knihou Příhody včelích medvídků Jiřího Kahouna, ze které si děti poslechly dvě pohádky. Jednou z nich byla Písničková. Děti znaly pohádku z televizního Večerníčku a chtěly si i zazpívat. Paní Hrubá neváhala, sedla ke klavíru a s dětmi nacvičila i písničku Na políčku v jetelíčku…

Evě Hrubé tímto děkuji za ochotu a taky milou náladu, kterou ten den vnesla hned ráno do naší třídy.

 

Text a foto: Jana Zdráhalová, tř. uč. 1.C

Nejnovější příspěvky
Archivy