Mikulášský šachový turnaj s rekordní účastí

Ve čtvrtek 29. 11. se uskutečnil Mikulášský šachový turnaj, který byl zároveň i nominačním turnajem na okresní přebor škol v šachu 4-členných družstev, jenž proběhne ve Vrbně p./P. v pátek 7. 12. 2012. Hlavního turnaje se zúčastnilo celkem rekordních 22 žáků. Pomocného turnaje začínajících mladších žáků se zúčastnili 4 hráči.

Ve čtvrtek 29. 11. se uskutečnil Mikulášský šachový turnaj, který byl zároveň i nominačním turnajem na okresní přebor škol v šachu  4-členných družstev, jenž proběhne ve Vrbně p./P. v pátek 7. 12. 2012. Hlavního turnaje se zúčastnilo celkem rekordních 22 žáků (11 hráčů nižšího a 11 hráčů z vyššího stupně). Pomocného turnaje začínajících mladších žáků se zúčastnili 4 hráči.

Nejmladším účastníkem celého turnaje byl Čech Petr z 1. A

Všichni účastníci turnaje byli na závěr oceněni diplomy, účastnickými listy a sladkou odměnou. Vítěz získal pamětní triko a zápis na putovní pohár. Reprezentantům na okresní přebor družstev byly předány nominační dekrety. Turnaj zorganizovali ve spolupráci s kabinetem TV hráči TJ Lokomotiva Krnov. Hlavním rozhodčím turnaje byl p. Jiří Zeman. Systém počítačového programu řídil a vyhodnocoval p. Vítezslav Daříček.

Pořadatelům i hráčům děkujeme za předvedené výkony a přejeme co nejvíce štěstí v okresním finále.