Mikulášský šachový turnaj s rekordní účastí

Ve čtvrtek 29. 11. se uskutečnil Mikulášský šachový turnaj, který byl zároveň i nominačním turnajem na okresní přebor škol v šachu 4-členných družstev, jenž proběhne ve Vrbně p./P. v pátek 7. 12. 2012. Hlavního turnaje se zúčastnilo celkem rekordních 22 žáků. Pomocného turnaje začínajících mladších žáků se zúčastnili 4 hráči.

Ve čtvrtek 29. 11. se uskutečnil Mikulášský šachový turnaj, který byl zároveň i nominačním turnajem na okresní přebor škol v šachu  4-členných družstev, jenž proběhne ve Vrbně p./P. v pátek 7. 12. 2012. Hlavního turnaje se zúčastnilo celkem rekordních 22 žáků (11 hráčů nižšího a 11 hráčů z vyššího stupně). Pomocného turnaje začínajících mladších žáků se zúčastnili 4 hráči.

Výsledky kategorie starších žáků: 

1. místo    Choma Daniel    7. A
2. místo    Janalík Jan    8. A
3. místo    Daněk Michael    9. M

Výsledky kategorie mladších žáků:

1. místo     Anděl Vít    3. B
2. místo    Choma Jakub    5. B
3. místo    Šlachta Jan    2. C

Doprovodný turnaj vyhrál :         Grygor Jan    2. B

Nejmladším účastníkem celého turnaje byl Čech Petr z 1. A

Všichni účastníci turnaje byli na závěr oceněni diplomy, účastnickými listy a sladkou odměnou. Vítěz získal pamětní triko a zápis na putovní pohár. Reprezentantům na okresní přebor družstev byly předány nominační dekrety. Turnaj zorganizovali ve spolupráci s kabinetem TV hráči TJ Lokomotiva Krnov. Hlavním rozhodčím turnaje byl p. Jiří Zeman. Systém počítačového programu řídil a vyhodnocoval p. Vítezslav Daříček.

Pořadatelům i hráčům děkujeme za předvedené výkony a přejeme co nejvíce štěstí v okresním finále.

Seznam nominovaných žáků na Okresní finále do Vrbna pod Pradědem

Text a foto: Ing. Karel Handlíř – vedoucí šachového kroužkuArchivy