Čertovské odpoledne

Naše čertovské odpoledne začalo převlíknutím do masek čertů a andělů. Mikuláš k nám na poslední chvíli nedorazil. Ovšem poradili jsme si i bez něj. Společně jsme si zazpívali písničky s čertovskou tématikou. Následovaly básničky a poté kresba.

Čertovské odpoledne VI. oddělení školní družiny

Naše čertovské odpoledne začalo převlíknutím do masek čertů a andělů. Mikuláš k nám na poslední chvíli nedorazil. Ovšem poradili jsme si i bez něj. Společně jsme si zazpívali písničky s čertovskou tématikou. Následovaly básničky a poté kresba.

Nejvíce se čertům líbilo samotné strašení. Navštívili jsme III. odd ŠD, které nic netušilo. Děti byly překvapené a jejich jediným možným vysvobozením před peklem byla básnička nebo písnička. Dále nás čekalo čertovské řádění v pytlích. Poté jsme si užili čertovskou a andělskou diskotéku.

Akci jsme ukončili výrobou čerta a závěrečným pokřikem: ,,MY SE ČERTŮ NEBOJÍME!!!!”.

                 

Text a foto: Veronika Juříčková

Nejnovější příspěvky
Archivy