Možná o nich ještě uslyšíme …

Přesně tak končil článek o Výtvarné soutěži Mikroregionu Krnovsko s názvem „ Víme , kde bydlíme, co máme zajímavého, co umíme…“, která proběhla v měsíci červnu 2012. To však není všechno Mikroregion Krnovsko vyhlásil celkové vítěze.

Přesně tak končil článek o Výtvarné soutěži Mikroregionu Krnovsko s názvem „ Víme , kde bydlíme, co máme zajímavého, co umíme…“, která proběhla v měsíci červnu 2012. Finalistkami základního kola byly:

1. místo si vykreslila TARA VÍCHOVÁ z 5.A (výhled na kostel Panny Marie Sedmibolestné)
2. místo patřilo výtvarnici ADÉLE KARMELITOVÉ z 5.A (Cvilínská rozhledna)
3. místo si v červnu zajistila NATÁLIE TOBIÁŠKOVÁ z 5.A (kostel sv. Martina)
Na finalistky čekaly věcné ceny.

Konečný verdikt výtvarné soutěže zazněl až 13.12.2012 a to, že naše TARA VÍCHOVÁ z 6.A se probojovala mezi nejlepší tři finalisty celé soutěže. Ve čtvrtek 13. 12. byla TARA pozvána do obřadní síně krnovské radnice, kde ji byla předána paní starostkou Mgr. Alenou Krušinovou, předsedkyní Mikroregionu Krnovska, věcná cena (v hodnotě 2000,-Kč).

Ale to není zdaleka všechno!

Nejlepší práce byly zveřejněny ve stolním kalendáři Mikroregionu Krnovsko na rok 2013. Prolistujme tedy kalendář společně a určitě nepřehlédneme práce našich žaček:

Chtěla bych poděkovat za velký úspěch všem našim mladým a talentovaným výtvarnicím, ale také kolegyním, pod jejichž vedením výtvarná díla vznikala. Protože mít obrázek v kalendáři, to se hned tak nepodaří!!!

Text a foto: Grigorová H.

Nejnovější příspěvky
Archivy