Šachová simultánka s velmistrem

Ve čtvrtek 10. ledna 2013 prožije šachový kroužek při ZŠ Janáčkova slavnostní chvíli. K simultánce jsme vyzvali jednoho z nejlepších šachistů ČR, mezinárodního velmistra a dnes již profesionála, bývalého žáka naší školy Roberta Cveka.

Ve čtvrtek 10. ledna 2013 prožije šachový kroužek při ZŠ Janáčkova slavnostní chvíli. K simultánce jsme vyzvali jednoho z nejlepších šachistů ČR, mezinárodního velmistra a dnes již profesionála, bývalého žáka naší školy Roberta Cveka.

Zápas se uskuteční od 14:00 hod. na cca 30 šachovnicích a kromě žáků ze školního šachového kroužku, na které se Robert hodně těší, budou přítomni i někteří členové šachového oddílu Lokomotivy Krnov. Po zápase proběhne krátká beseda s úspěšným krnovským rodákem.

Robert slíbil, že pokud ho někdo porazí, koupí vítězi tu největší a nejdražší čokoládu, kterou lze v Krnově sehnat.

text: Ing. Karel Handlíř -vedoucí šachového kroužku

Nejnovější příspěvky
Archivy