Den otevřených dveří – 2. stupeň

Vážení rodiče, dovoluji si Vás pozvat ve čtvrtek 14. února 2013 na Den otevřených dveří druhého stupně naší školy. V rámci tohoto dne budete mít možnost navštívit vyučovací hodiny, prohlédout si školu, seznámit se s vyučujícími a zúčastnit se otevřené besedy, při které Vám představíme vzdělávací programy a pokusíme se zodpovědět vaše dotazy.

Vážení rodiče, dovoluji si Vás pozvat ve čtvrtek 14. února 2013 na Den otevřených dveří druhého stupně naší školy. V rámci tohoto dne budete mít možnost navštívit vyučovací hodiny dle vašeho výběru, prohlédout si školu a seznámit se s vyučujícími jednotlivých předmětů. V neposlední řadě se můžete zúčastnit otevřené besedy při které Vám představíme vzdělávací programy podle kterých škola vyučuje (“Matik 2011″ a Škola pro všechny 2011”) a pokusíme se zodpovědět vaše dotazy.

Termín:                               čtvrtek 14. února 2013
08:00 – 12:30 hod.                                  návštěva vyučovacích hodin
14:00 – 16:00 hod.     prohlídka školy a konzutace s vyučujícími
16:00 – 17:00 hod.        otevřená beseda s rodiči žáků 5. tříd a představení Školního vzdělávacího programu “MATIK” 2011 a “Škola pro všechny” 2011,   podle kterého jsou žáci v matematických a klasických třídách vzděláváni.

 

  • Přijďte se dopoledne podívat přímo do vyučování, uvidíte naše žáky i učitele v akci a nasajete atmosféru školy.
  • Přijďte si prohlédnout naši školu odpoledne, seznamte se s jejim vybavením a možnostmi, které vašim dětem nabízí a samozřejmě pohovořte si s našimi vyučujícími.
  • Zveme Vás na besedu, při které se Vám pokusíme zodpovědět jakékoli dotazy týkající se výuky v matematických i klasických třídách

 

text: Karel Handlíř

Nejnovější příspěvky
Archivy