Výsledky zápisu do prvních tříd 2013/2014

Ve dnech 7.– 8. února 2013 se k zápisu na naší školu dostavilo 105 dětí. K povinné školní docházce bylo přijato 90 budoucích prvňáků. O roční odklad k nástupu povinné školní docházky požádali zákonní zástupci 15 dětí. 

Ve dnech 7. – 8. února 2013 se k zápisu na Základní školu Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace dostavilo 105 dětí. K povinné školní docházce bylo přijato 90 budoucích prvňáků. O roční odklad k nástupu povinné školní docházky požádali zákonní zástupci 15 dětí. 

Přijetí žáci (reg. číslo)       Žádosti o odklad (reg. číslo)       

Zápisem děti provázely postavičky z večerníčků, u každé pohádky bylo jedno zastavení. Děti si mohli s Ferdou mravencem postavit komín, s Vílou Amálkou namalovat  postavičku a s Pejskem a Kočičkou třeba zarecitovat nebo zazpívat písničku. Čas čekání si mohli zkrátit soutěžemi, které pro ně připravili budoucí spolužáci ze 7.M, převlečeni do pohádkových postav (Sněhurka, trpaslíci, Mach a Šebestová a neopakovatelný Šmoula).

Děkujeme všem rodičům, kteří si pro vzdělávání svých dětí vybrali naši školu. Budeme se snažit, abyste byli spokojeni.

Televizní reportáž STA “Zápis na krnovských školách”.

Více fotek ze zápisu můžete zhlédnout zde

text:K. Handlíř, foto: H. Wiedemanová, A. Hlaváčová, K. Handlíř

Archivy