Školní kolo Pythagoriády

I v tomto školním roce proběhlo školní kolo Pythagoriády. Této matematické soutěže se zúčastnili žáci 5.- 8. tříd. Všichni zúčastnění se snažili dle svých sil vypořádat se s 15 zadanými nelehkými příklady. Úspěšní řešitelé budou reprezentovat naši školu na Okresním kole Pythagoriády.

I v tomto školním roce proběhlo školní kolo Pythagoriády. Této matematické soutěže se zúčastnili žáci 5.- 8. tříd. Všichni zúčastnění se snažili dle svých sil vypořádat se s 15 zadanými nelehkými příklady. Úspěšní řešitelé budou reprezentovat naši školu na Okresním kole Pythagoriády.

Všem zúčastněným děkujeme a žákům postupujícím do Okresního kola přejeme hodně „matematického štěstí“.

 

Úspěšní řešitelé :

5.ročník: Filip Zouhar, Martin Křiva, Eliška Marková, Barbora Chytilová, Anna Zouharová, Klára Čepová, Andrea Míčková, Vilém Hlavsa, Julie Ječmenová, Hana Nevídalová, Petra Jiroušková

6.ročník: Ondřej Novák, Barbora Kratochvílová, Sára Vysloužilová, Jan Vlach, Jan Pokorný, Daniel Havelka, Anna Smékalová, Šimon Sládek, Filip Hafinec, Lukáš Lazar

7. ročník: Michal Urban, Johana Handlířová, Ivana Holubová, Kristýna Lukešová

Kabinet matematiky

Nejnovější příspěvky
Archivy