Dvakrát stříbrní „angličani“.

Ve středu 20. února 2013 se čtveřice žáků naší školy vydala na okresní přebor v konverzaci v anglickém jazyce. Zúčastnilo se ho 38 žáků a soutěžilo se ve dvou kategoriích: 6.-7. ročník a 8.-9. ročník. Průběh byl napínavý a konec překvapivý a potěšující.

Ve středu 20. února 2013 se čtveřice žáků naší školy vydala na okresní přebor v konverzaci v anglickém jazyce. Zúčastnilo se ho 38 žáků a soutěžilo se ve dvou kategoriích: 6.-7. ročník a 8.-9. ročník. Nejprve je čekal test mluvnice, slovní zásoby a poslech. Poté hovořili s porotou na vylosované téma, řešili konverzační situaci a popisovali obrázek. Průběh byl napínavý a konec překvapivý.

Kategorie 6.-7. ročník

Eliška Jursová – 2. místo
Benjamin Fojtík – 3. místo

Kategorie 8.-9. ročník

Marta Černá – 2. místo
Daniel Křapa –  10. místo

Všem účastníkům blahopřejeme, přejeme spoustu úspěchů v dalších soutěžích a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Text a foto: A. Hlaváčová

Nejnovější příspěvky
Archivy