Což takhle dát si…několik otázek ze zeměpisu?

Zvládnu to? Umím zeměpis? Tyto otázky si kladli, ve středu 13.2. před školním kolem zeměpisné olympiády, všichni jeho účastníci. Zvládnout 2 testy za 45 minut, s atlasem i bez něj, s co největším počtem správných odpovědí, se pokusilo celkem 74 žáků ve třech kategoriích.

Zvládnu to? Umím zeměpis? Tyto otázky si kladli, ve středu 13.2. před školním kolem zeměpisné olympiády, všichni jeho účastníci. Zvládnout 2 testy za 45 minut, s atlasem i bez něj, s co největším počtem správných odpovědí, se pokusilo celkem 74 žáků ve třech kategoriích. 13 šesťáků v kategorii A, 22 sedmáků v kategorii B a 39 osmáků a deváťáků v kategorii C.

 

Nebylo to snadné, ale přesto z každé kategorie vzešel vítěz, který se za odměnu zúčastní okresního kola. Ohromit porotu svými znalostmi v okresním kole zeměpisné olympiády, která se koná 14.března 2013 v SVČ Méďa, půjdou vítězové kategorie A Jan Pokorný ze 6.B, kategorie B Johana Handlířová ze 7.Mkategorie C Simona Havelková z 9.M.

Druhá místa byla obsazena žáky: Janem Vlachem (6.M), Richardem Masařem (7.B) a Davidem Pokorným (8.M).

Na třetím místě se umístili: Anna Smékalová (6.M), Benjamin Fojtík (7.M) a Natalie Kaufmanová (9.A). Všem jmenovaným blahopřejeme za skvělé umístění.

Ostatní výsledky, včetně počtu získaných bodů, si přečtěte zde: kategorie Akategorie B, kategorie C

Všem zúčastněným děkujeme za účast a těm nejlepším budeme držet palce ve čtvrtek 14. března.

Za kabinet zeměpisu Romana Janková

Nejnovější příspěvky
Archivy