Badminton a žáci prvního stupně

Počátkem dubna žáci 4.a 5. tříd začali v rámci tělesné výchovy navštěvovat halu K3 a poznávat v poslední době velmi oblíbený sport badminton. Z počátku nám to moc nešlo. Problém nám dělalo hlavně trefit košík a “pinknout” ho zpět přes síť. Také jsme se přesvědčili, že sport může bolet. 

Počátkem dubna žáci 4.a 5.tříd začali v rámci tělesné výchovy navštěvovat halu K3 a poznávat v poslední době velmi oblíbený sport badminton. Z počátku nám to moc nešlo. Problém nám dělalo hlavně trefit košík a “pinknout” ho zpět přes síť. Také jsme se přesvědčili, že sport může bolet. Pár skluzů po kolenou nebo rána do hlavy od spoluhráče – to byly celkem časté jevy. Ale jak se říká: “Trpělivost růže přináší” a za několik návštěv jsme udělali velký pokrok. Dnes se již považujeme za kvalitní hráče 🙂


Text: M.Klečka Foto: J.Klimenková

Archivy