Jsme čtvrtí z okresu

14. května se zúčastnilo družstvo druhého stupně naší školy okresního kola dopravní soutěže, která probíhala v Domě dětí a mládeže. Žáci prokazovali své znalosti a schopnosti ve čtyřech disciplínách.

14. května se zúčastnilo družstvo druhého stupně naší školy okresního kola dopravní soutěže, která probíhala v Domě dětí a mládeže. Naši školu reprezentovali: Michal Urban, Daniel Gavenda, Veronika Michalíková a Jana Samková. Žáci prokazovali své znalosti a schopnosti ve čtyřech disciplínách: Jízda zručnosti, jízda dle pravidel silničního provozu, zdravovědy a testu znalostí dopravních pravidel. Pěkné počasí a dobrá atmosféra provázely družstva celou soutěží. V příštím roce bude opět probíhat dopravní soutěž a my tam určitě chybět nebudeme!

Text a foto: Martin Košútek

Archivy